Beycon Group

Beycon Bilgi İletişim Hizmetleri Danışmanlık ve Dış Ticaret Ltd Şti 24 yıllık bilişim sektörü tecrübesi ile müşterilerine Yazılım geliştirme, Web tasarım geliştirme, Hosting, Kurumsal iletişim danışmanlığı ve Arama motoru optimizasyonu (Seo) alanlarında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Beycon Bilgi İletişim Hizmetleri olarak kurumlara sunduğumuz hizmetler:

Yazılım Çözümlerimiz
Proje bazlı Microsoft SQL tabanlı yazılım oluşturma, Personel yönetim ve İş takip yazılımları, Medikal yazılım, Web sayfa içerik yönetimi, Web sayfa dizaynı ve web programcılığı

Diğer Hizmetlerimiz
Hosting çalışmaları, E- mail hesap yönetimi, Banner tasarımı, Logo tasarımı, E-kart gönderimi, Dinamik flash uygulamaları, Veri tabanı uygulamaları, Arama motoru optimizasyonu (Seo), Kurumsal iletişim danışmanlığı, Dış kaynak kullanımı (DKK)

Vizyonumuz: Konusunda uzman kadromuzla teknolojik bilgi ve iletişim konularında hizmet veren, hizmeti dünya kalite standartlarında ve sürekliliğinde alanında öncü bir yapı oluşturmak, bilgi teknolojileri alanında yurtiçi ve dışında sektörün önde gelen firmalarıyla rekabet edebilir bir isim olmak ve dünya ölçeğinde bir marka olmak.

Misyonumuz: Alanımızdaki konularda araştırma geliştirmeye büyük önem vermek, şirketlere ve bireylere teknolojik konularda danışmanlık hizmeti sunmak.

Sorumluluklarımız: Öncelikli sorumluluğumuz; müşterilerimizin kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik biçimde web sitelerine yansıtmak, interneti en doğru şekilde vitrin etmektir.

Beycon Group, tüm işlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Geliştirdiği projelerden emin olan firmamız eksiklikler ve hatalar olduğunda sorumluluk duygusuyla hareket eder.